UBEZPIECZENIE MIEJSKIE

City

Combo

W TROSCE O TWÓJ ULUBIONY POJAZD… I NIE TYLKO!

W obecnych czasach poruszamy się po mieście różnymi środkami transportu. Nie cierpimy korków, zależy nam, aby szybko przedostać się z punktu A do punktu B. Troszczymy się o swoje zdrowie i poprawę jakości powietrza, jakim co dzień oddychamy. Nasz środek transportu — czy to hulajnoga, czy rower — to już nie tylko zwykły pojazd, pomagający przemierzyć wybraną odległość. To nasz partner do jazdy, który zawsze pomoże zrealizować założone cele i napięty plan dnia. Bez względu na to, czy jedziesz do pracy, szkoły, czy też ćwiczysz, aby być najlepszym riderem na dzielni — zależy nam, abyś zawsze czuł się bezpiecznie. A jeżeli już dojdzie do wypadku — pomożemy Tobie lub innej osoby, która w nim ucierpiała. Oczywiście zadbamy również o Twój pojazd, abyś mógł szybko powrócić na szlak! Uwielbiamy Twój styl życia takim, jaki jest, a nasze ubezpieczenie City Combo idealnie do niego pasuje. To Ty wyznaczasz drogę, a my Ci w niej towarzyszmy, abyś bezpiecznie osiągnął swój cel!

CO DOKŁADNIE KRYJE
SIĘ W NASZYM UBEZPIECZENIU CITY COMBO?

To wyjątkowe ubezpieczenie, które ochroni Cię bez względu na wiek i doświadczenie w jeździe. Ochroni także Twój sprzęt do jazdy (rower lub hulajnogę ), a także zabezpieczy Twoją odpowiedzialność cywilną. Oznacza to, że zajmiemy się trzema kluczowymi zagrożeniami, abyś Ty mógł cieszyć się życiem:

NASTĘPSTWA WYPADKÓW

Jeżeli coś przykrego stanie się Tobie lub Twoim bliskim, nie tylko podczas jazdy

USZKODZENIE LUB UTRATA POJAZDU

Jeżeli Twój pojazd zostanie uszkodzony, zniszczony lub utracony w wyniku określonych zdarzeń losowych lub działań osób trzecich

TWOJA ODPOWIEDZIALNOŚĆ
CYWILNĄ

Jeżeli Ty lub Twoi bliscy uszkodzicie mienie innej osoby lub dozna ona przez was uszczerbku na zdrowiu
Wiemy, że takie sytuacje się zdarzają. Zależy nam, abyś nie musiał się wtedy martwić - będziemy jak Twoja prywatna poduszka bezpieczeństwa!

WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE!

ZAPOZNAJ SIĘ Z PEŁNĄ DOKUMENTACJĄ:

6 POWODÓW

DLACZEGO

POTRZEBUJESZ NASZEGO UBEZPIECZENIA CITY COMBO
Mamy wyjątkowo szeroki zakres ubezpieczenia
Nasze ubezpieczenie jest ważne na całym terytorium Polski
Ochrona ubezpieczeniowa bez udziału własnego
Chronimy Ciebie i Bliskich w ramach tej samej polisy
Nie musisz się ograniczać podczas jazdy – poza profesjonalnymi zawodami i treningami wszystko jest zawarte w cenie
Trzy proste do wyboru warianty – bez zbędnej komplikacji

ZRÓBMY SOBIE
PRZEJAŻDŻKĘ

I CIESZMY SIĘ DNIEM