Miłość zaczyna się w domu

DOM

PAKIET

DOM TO NIE BUDYNEK A UCZUCIE

Każdy z nas ma miejsce, w którym czuje się jak w domu. Bez względu na to, czy to dom z ogródkiem, czy mała kawalerka – na wsi czy w wielkim mieście. Dom to szczególne miejsce, gdzie czujemy się bezpieczni, bo daje nam schronienie przed światem zewnętrznym.

Co, jeśli nagle coś się zepsuje?  Gdy niespodziewanie pralka ulegnie awarii i zaleje Twój ukochany dom a przy okazji sąsiada? Albo, gdy dzieciaki niechcący uszkodzą nowy telewizor? Wszystko można naprawić. Są na to, co najmniej dwa sposoby: jeden – walczysz z tym na własną rękę; i drugi – my bierzemy na siebie ciężar usunięcia usterek, awarii i ich konsekwencji. Jeżeli tylko ubezpieczyłeś swój dom w Balcii.

Nie wspominajmy nawet o tym, co może się wydarzyć w Twoim domu, gdy jesteś na dłuższym urlopie. Podczas gwałtownych burzy, siarczystych mrozów czy innych katastrofalnych warunków pogodowych… Nie chcemy Cię straszyć! Pragniemy jedynie zadbać o spokój i bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny.

8 powodów

DLACZEGO

WARTO MIEĆ NASZE UBEZPIECZENIE
Zorganizujemy i pokryjemy koszty pomocy technicznej, medycznej i informacyjnej 24/7
Możesz wygodnie wybrać wariant ubezpieczenia – od ognia i innych zdarzeń losowych lub od wszystkich ryzyk
Ubezpieczamy Cię m.in. na wypadek dewastacji, graffiti na ścianie Twojego domu, stłuczenia szyby a nawet rozmrożenia produktów spożywczych!
Możesz ubezpieczyć nagrobek rodzinny m.in. od kradzieży czy dewastacji
OC w życiu prywatnym chroni Ciebie oraz Twoich bliskich a także pracującą dla Ciebie pomoc domową na terenie Polski
Zakres OC obejmuje również zalanie sąsiada nie z Twojej winy oraz zkody wyrządzone podczas urlopu w hotelu, pensjonacie czy gospodarstwie agroturystycznym
Ochronimy również Twoje przedmioty osobistego użytku od rozboju poza miejscem ubezpieczenia, na terenie Polski
Szeroki zakres świadczeń w ubezpieczeniu NNW
Sądzimy, że to wystarczy by

ZACZĄĆ WSPÓLNIE DBAĆ
O CIEBIE I TWÓJ DOM