UBEZPIECZENIE

NW

REALIZUJ MARZENIA BEZ OBAW!

Gdy jesteśmy dziećmi, cały czas doświadczamy czegoś nowego. Wielu rzeczy próbujemy więcej niż jeden raz, ponosimy małe porażki, zanim uda nam się zrealizować nasze marzenia. Uczymy się życia metodą prób i błędów — w ten sposób dostrzegamy, jak wspaniałe potrafi ono być. A kiedy stajemy się dorosłymi wiemy już, co i jak mamy robić. Mimo to czasem zdarzają się nam nieporozumienia, drobne pomyłki lub sytuacje niespodziewane. I wpadamy w kłopoty. Zawsze jednak staramy się szybko i sprawnie wrócić do normalności. Wszystkim nam zdarzają się gorsze dni, ale to właśnie dzięki nim te dobre smakują lepiej. Dlatego cokolwiek robimy, najbezpieczniej czujemy się, gdy nie jesteśmy sami. Gdy wiemy, że ktoś nad nami czuwa i wyciągnie pomocną dłoń w potrzebie. Tym właśnie my się zajmujemy.

ŚMIAŁO!

Nasze ubezpieczenie NW zapewni Tobie i Twoim bliskim bezpieczeństwo i wsparcie finansowe w przypadku uszczerbku na zdrowiu. Dzięki szerokiemu zakresowi objętemu ubezpieczeniem bez problemu znajdziesz opcję lub pakiet dopasowane do swoich potrzeb.

6 POWODÓW

DLACZEGO

POTRZEBUJESZ UBEZPIECZENIA NW BALCIA
Ubezpieczenie obowiązuje przez całą dobę, 7 dni w tygodniu na całym świecie.
Ubezpieczenie obejmuje treningi w klubach sportowych, aktywny wypoczynek, sporty amatorskie np. piłkę nożną, koszykówkę, jazdę na rowerze, skuterze, motocyklu, pływanie, narciarstwo, bieganie itp.
Ubezpieczenie obejmuje złamania kości i urazy narządów wewnętrznych.
Zwracamy koszty leczenia i rehabilitacji.
Ubezpieczenie obejmuje świadczenie za pobyt w szpitalu.
Ubezpieczenie obejmuje urazy więzadeł, ścięgien, stawów

POCZUJ SIĘ BEZPIECZNIE

Z UBEZPIECZENIEM NNW BALCIA!