Ubezpieczenie

OC w życiu prywatnym

BĄDŹ BEZPIECZNY W ŻYCIU PRYWATNYM

Na co dzień żyjesz normalnie, czerpiesz z życia i nie zamartwiasz się, że coś przypadkiem przydarzy się Tobie lub Twoim bliskim. A jednak dość łatwo zburzyć ten dobrostan. Wyobraź sobie, że jesteś w sklepie z porcelaną i Twój maluch, biegający między półkami, zbija najdroższą wazę. Albo wyjechałeś na weekend do rodziny lub znajomych, a pralka w Twoim mieszkaniu iniespodziewanie zalewa sąsiadów. To klasyczne przykłady, ale innych nieprzewidzianych sytuacji jest mnóstwo! Różnimy się, a nasze życie to feeria kolorowych, indywidualnych doświadczeń.

By uniknąć stresu, długich rozważań „co by było, gdyby…” czy dyskusji z innymi uczestnikami, tych niezbyt przyjemnych zdarzeń – odetchnij z ulgą. Poczuj spokój, gdy masz nasze ubezpieczenie OC w życiu prywatnym. Ty się odpręż, a my ogarniemy sytuację za Ciebie!

Co kryje się pod pojęciem
ubezpieczenie OC w życiu prywatnym?

W dużym skrócie
Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym oznacza ochronę dla Ciebie i Twojej rodziny, w sytuacji, gdy przypadkowo wyrządzicie krzywdę innej osobie lub uszkodzicie jej mienie.
Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym oznacza ochronę dla Ciebie i Twojej rodziny, w sytuacji, gdy przypadkowo, uszkodzicie kogoś lub coś (człowieka lub jego własność). Gdy ktoś z Twoich najbliższych narozrabia – ochrona obejmuje również jego!
Jedna polisa obejmuje do sześciu członków tej samej rodziny. To naprawdę może okazać się zbawienne!
Jedna polisa obejmuje do sześciu członków tej samej rodziny. To naprawdę może okazać się zbawienne!

Brzmi
dobrze?Też tak sądzimy

Też tak sądzimy

8 powodów

DLACZEGO

WARTO
Nasze ubezpieczenie obejmuje odpowiedzialność za szkody spowodowane codziennymi czynnościami
Ochrona ubezpieczeniowa obowiązuje podczas uprawiania sportów, o ile nie są to sporty ekstremalne bądź profesjonalne zawody sportowe i treningi
Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje odpowiedzialność za szkody spowodowane podczas zarządzania domem lub mieszkaniem oraz eksploatacji znajdującego się w nim mienia ruchomego
Ubezpieczenie obejmuje odpowiedzialność za szkody wyrządzone przez zwierzaki domowe (bez względu na ich rasę)
Ubezpieczenie obejmuje szkody wyrządzone podczas użytkowania drona
Ubezpieczenie obejmuje odpowiedzialność za szkody wyrządzone w wynajętym samochodzie osobowym
Ubezpieczenie obejmuje odpowiedzialność za szkody wyrządzone w telefonach komórkowych lub komputerach należących do pracodawcy
Ubezpieczenie obejmuje szkody wyrządzone przez osoby, które wykonują w domu lub mieszkaniu prace na Twoje zlecenie (sprzątanie, opieka nad dziećmi, ogrodnictwo, architektura krajobrazu)

ZACHOWAJ SPOKÓJ
I ODETCHNIJ!

Jesteśmy tuż obok!