Ważne! Polisy ubezpieczenia podróży nie obowiązują w krajach, w których toczą się działania zbrojne – na Ukrainie i w Izraelu.

Obecnie usługa e-commerce jest niedostępna z powodu prac technicznych, spróbuj ponownie później.

Kiedy planujesz podróż?

0
dni

Gdzie podróżujesz?

Europa (z wyłączeniem Polski, Ukrainy i Białorusi) i kraje basenu Morza Śródziemnego wraz z Wyspami Kanaryjskimi
Świat (z wyłączeniem Polski, Ukrainy, Białorusi I Izraela) bez USA
Świat (z wyłączeniem Polski, Ukrainy, Białorusi I Izraela)

Ilu podróżujących w wieku poniżej 65 lat?
👵🏼 👴🏼

Jeśli masz ukończone 65 lat, mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Skontaktuj
się z nami

Jaki jest cel podróży?

Jeśli wybierasz się w celach turystycznych lub w podróż służbową.
"Zawody niebezpieczne — profesja związana z bardzo wysokim poziomem ryzyka: wykonywanie obowiązków służbowych w służbach bezpieczeństwa; służba w siłach zbrojnych; praca w branży wydobycia i/lub przetwórstwa ropy naftowej, w odlewniach metali, w zakładach remontowych statków; udział w robotach strzałowych i/lub wydobywczych, podziemnych i/lub górniczych lub na dużych wysokościach (powyżej 5 metrów), a także praca jako robotnik morski, kaskader, ratownik lub nurek."

Planujesz uprawiać więcej sportu?

Są w zakresie
Ubezpieczeniem objęte są m.in. pływanie, surfing, windsurfing, żeglarstwo, nurkowanie do głębokości 30 m, wędrówki po górach do 3500 m n.p.m. oraz inne amatorskie sporty z wyjątkiem narciarstwa, snowboardingu oraz sportów ekstremalnych.
Sporty ekstremalne — następujące aktywności i dyscypliny: sporty motorowe, sporty walki i sporty obronne, rugby, futbol amerykański, wszelkie aktywności powietrzne (tj. wówczas, kiedy unosisz się lub przemieszczasz ponad ziemią), speleologia, wspinaczka skalna, parkour, sporty motorowodne, nurkowanie na głębokość poniżej 30 m, jazda na quadach, kitesurfing, wakeboarding, narciarstwo wodne, spływ po rzekach górskich, żeglarstwo morskie i oceaniczne, skoki i akrobacje narciarskie, skialpinizm, jazda na nartach lub snowboardzie poza wyznaczonymi trasami, downhill, freeride, wszelkie aktywności uprawiane powyżej 3 500 metrów n.p.m., wyprawy na bieguny, tereny lodowcowe, do buszu, dżungli, Antarktydy, Arktyki lub Grenlandii.
Uprawianie narciarstwa lub snowboardingu na oznakowanych trasach.